Origjinale – Gjithçka që ju duhet për të kaluar një ditë të këndshme!

Pa duar dhe me këmbë të çrregullta, arriti t’i bëjë publikun dhe jurinë të qajnë me performancën e saj!

Pa duar dhe me këmbë të çrregullta, arriti t’i bëjë publikun dhe jurinë të qajnë me performancën e saj! Është pa duar dhe me këmbë të çrregulluara.Por, ajo është në gjendje të luajë piano në mënyrë të mrekullueshme, por përveç kësaj, ajo mahniti të gjithë me zërin e saj!Ajo arriti …

Lexo më tepër »

Edhe pse është plakur, “Hoze Armando” prapë tërheqës, ja si duket aktori i famshëm!

Disa detaje nga jeta e “Hoze Armandos” Aktorin meksikan Fernando Colunga, e kemi parë nëpër shumë role të ndryshme në telenovelat latine, por që bujë ka bërë me rolin kryesor në serialin “Esmeralda”, shkruan rtv21.tvHoze Armando tash ka 51 vjet ,e sigurisht që vitet kanë lënë gjurmë në të por …

Lexo më tepër »

Ende s’e keni parë më të bukurën – Kjo është Greta Dreshaj, maturantja më e bukur në trojet shqiptare (Foto)

Nëse keni menduar se nëpër media dhe rrjetet sociale i keni parë maturantët më të mirë, atëherë këtë mendim do t’ua ndryshojë bukuroshja, Greta Dreshaj.Bukuroshja nga Peja e ka vërtetuar edhe një herë faktin se vajzat nga qyteti perëndimor i Kosovës janë më të bukurat.Në veçanti është Greta ajo që …

Lexo më tepër »

Zbulohet super aktori Hollivudian që do luaj Skënderbeun në filmin më të ri (Foto)

oe DioGuardi, ish-kongresmen në Amerikë, dëshiron ta realizojë një film mbi Gjergj Kastriot Skënderbeun. DioGuardi, i cili është me origjinë shqiptare, i ka treguar medieve të huaja se si e ka gati një skenar jo shumë të zhvilluar mbi filmin rreth heroit të madh shqiptar. “Do ti tregojmë Amerikës fytyrën …

Lexo më tepër »

Gjimnazistët nga Lushnja përjashtohen nga resorti grek, kënduan këngën ‘Kuq e Zi’ (Video)

Gjimnazistët e shkollës ’18 Tetori’ në Lushnje, njërës prej shkollave më të mëdha në këtë qytet, kanë udhëtuar drejt një resorti në Korfuz për të festuar përfundimin e vitit shkollor.Mes festimit me njëri-tjetrin ata kanë kërcyer dhe kënduar edhe këngën ‘Kuq e Zi’ një nga këngën më të njohura patriotike. …

Lexo më tepër »
error: