Ballina / ShowBiz / Armenët dhe arabët vjedhin këngën e Valton Krasniqit (Video)

Armenët dhe arabët vjedhin këngën e Valton Krasniqit (Video)

 

Është kopjuar kënga “Single Lady” e kënduar nga Bruna dhe Valton Krasniqi.

Ky i fundit e ka bërë të ditur këtë fakt përmes llogarisë personale në Instagram teksa shpreh kënaqësinë dhe mirënjohjen, që këngët e tija dëgjohen edhe në Arabi dhe Armeni.

Por më pas këngëtari njofton se ka bllokuar materialin e kopjuar deri në nënshkrimin e një marrëveshje.

Këngën, që i është ndryshuar titulli në “Hey Sexy Lady”, e kanë sjell Super Sako dhe Suro. /

Shikoni edhe

Mediat e rajonit: Eni Koçi, biondja e ëmbël nga Shqipëria (Foto)

Eni Koçi është këngëtare dhe tekstshkruese shqiptare e muzikës pop, e lindur më 5 korrik …

Pse i dha fund lidhjes 6-vjeçare Pirro Çako? (Foto)

Çifti e bëri publike lidhjen në fund të vitit 2011, duke u shfaqur në publik …

error: