21-vjeçarja nga Fieri shkon në spital me temperaturë të ulët, por gjen vdekjen pak orë më vonë… Kujdes te gjitha nenave mos e nenvleresoni

Nje vajze 21 vjecare nga Fieri humbi jeten ne spital dy dite me pare, pasi kishte shkuar edhe 2 here te tjera ne spital.

Si fillim vajza eshte paraqitur ne spital me temperature te ulet dhe mjeket kane dyshuar per ndonje viroze te stines. Keshtu qe asaj i ben thjesht nj serum dhe e kane derguar ne shtepi.

Por gjendja e saj sa vjen e perkeqesohet edhe ne shtepi.

Pas disa perpjekjesh familjaret serish e kane nisur vajzen e re drejt spitalit sepse nuk dinin cte benin
Nderkohe ishte teper vone sepse vajza nuk ia doli dot

Familja e sa j ka ngritur akuza te renda per mjeket por nderkohe ritet autopsia qe te nxjerri ne pah edhe shkaqet e kesaj vdekje te papritur.

Poliia e Fierit per kete rast ka deklaruar se ka qene nje vdekje per shkaqe natyrore dhe gjithsesi veprimet i kane kaluar prokurorise.