2 përbërësit më të FUQISHEM që pastrojnë trupin tuaj nga parazitët dhe nga rezervat e dhjamit

Njerëzit konsumojnë shumë ushqime të pasura me sheqer. Nuk janë të vetëdijshëm se po krijojnë një gjendje që grumbullon tepërt mukozë në trupin e tyre. Po ju paraqesim një përzierje të fuqishme që do t’ju ndihmojë të pastroni trupin tuaj nga parazitet dhe zvogëloni depozitimin e yndyrës! Parazitet lulëzojnë në …

Lexo më tepër »

Olsi e harron përfundimisht Fjorentinën. Ja kush është brunja misterioze që i ka rrëmbyer zemrën [FOTO]

Në një intervistë për suplementin “Bluetooth”, ish-konkurrenti i “Big Brother Albania” ka folur për lidhjen e re, por duke vijuar ta mbajë sekret identitetin e partneres. “Është 1 person shumë i rëndësishëm që kam arritur ta kuptoj me kalimin e kohës. Sa kalon koha, më e rëndësishme bëhet.”-është shprehur ai …

Lexo më tepër »