Ballina / Shëndetësi / Aktorja që vuan nga kanceri i falënderon mjekët që kujdesen për të (Foto)

Aktorja që vuan nga kanceri i falënderon mjekët që kujdesen për të (Foto)

shannen

Shannen Doherty, e cila është e njohur si Brenda e “Beverly Hills 90210”, është duke vazhduar luftën me kancerin e gjirit, ndërsa rregullisht i mban të informuar fansat e saj në rrjetet sociale me atë që po kalon.

Aktorja 45-vjeçare ka treguar falënderimin e saj për ekipin e mjekëve që po i ndihmojnë në këtë krizë shëndetësore.

“Faleminderit Vantage Oncology dhe Dr Leslie Botnick”, ka shkruar aktorja në Instagram duke publikuar një fotografi me punonjësit në qendrën ku po mjekohet.

Shikoni edhe

5 gjëra që nuk i dinit për trupin tuaj ndërsa fle!

“Ai është i zgjuar shumë më tepër nga ç’mendoni ju!” Supozohet se duhet të bëni …

Tre pijet e thjeshta, që pastrojnë veshkat në maksimum

Veshkat janë organet tona të cilat i filtrojnë toksinat jashtë trupit. Për shkak se toksinat …

error: