Armina Mevlani zbulon detajet e ecurisë së historisë së dashurisë me Shkëlzen Berishën. Çfarë pritet të ndodhë së shpejti?

Armina Mevlani e ftuar sot në emisionin e pasdites “Rudina” ka zbuluar detajet e ecurisë së historisë së saj të dashurisë me partnerin Shkëlzen Berisha.

Blogerja tha publikisht se planet për dasmë kanë nisur dhe me shumë gjasa vitin tjetër mund të realizohet. Ajo tha se për fustanin e saj do të kujdeset një nga firmat më të njohura të modës në botë.Duke njohur stilin e veçantë të Arminës jemi të sigurt që fustani i saj do të jetë ndër më të bukurit që kemi parë.