Ballina / ShowBiz / Atë që bën Patrisi për Tunën, të gjitha vajzat e ëndërrojnë nga partneri!

Atë që bën Patrisi për Tunën, të gjitha vajzat e ëndërrojnë nga partneri!

Që kur marrëdhënia e tyre u bë publike, as Tuna dhe as Patrisi nuk i fshehin më dedikimet, mesazhet dhe as përkushtimin ndaj njëri-tjetrit. Edhe pse mjaft të kujdesshëm për të ndarë me të gjithë momente nga jeta e tyre private, ndonjëherë ҫastet e bukura nuk ua kursejnë edhe fansave, shkruan revista Class.

Tani që Tuna është tërhequr nga muzika dhe po shijon në maksimum pritjen e ëmbël, Patrisi ka marrë frenat e punëve të shtëpisë. Madje edhe të gatimit për njeriun e zemrës.
Në një foto të fundit të postuar në Insta Story, Patrisi tregon se është duke gatuar pulë me speca për dashurinë e jetës së tij. Këtë shkruan edhe në krah të fotos: “Duke gatuar për dashurinë time…”

Shikoni edhe

Mediat e rajonit: Eni Koçi, biondja e ëmbël nga Shqipëria (Foto)

Eni Koçi është këngëtare dhe tekstshkruese shqiptare e muzikës pop, e lindur më 5 korrik …

Pse i dha fund lidhjes 6-vjeçare Pirro Çako? (Foto)

Çifti e bëri publike lidhjen në fund të vitit 2011, duke u shfaqur në publik …

error: