Origjinale – Page 10 – Origjinale

Origjinale

Tension në emisionin ‘live’, Blendi Fevziu, Edi Ramës: Kujt i bërtet ti? (Video)

Tension në emisionin ‘live’, Blendi Fevziu, Edi Ramës: Kujt i bërtet ti? (Video) Kryeministri Edi Rama ka shfaqur momente nervozizmi gjatë emisionit të mbrëmjes “Opinion”, ku kreu i PS-së po përballet me gazetarë.Teksa po diskutohej bilanci i Qeverisë në këto katër vite në infrastrukturë, mes kryeministrit Edi Rama dhe gazetarit …

Lexo më tepër »

Dhjetë zbulime të jashtëzakonshme që njerëzit kanë bërë në oborrin e tyre (Foto)

Nuk besojmë se ka ndonjë njëri që nuk do të dëshironte të gjente papritur një thesar të fshehur apo të bënte një zbulim të rëndësishëm arkeologjik. Ja disa histori të vërteta të njerëzve që e kanë bërë këtë vërtetë….në oborrin e shtëpisë së tyre. Një ‘Ferrari’ Në vitin 1987, 2 …

Lexo më tepër »

Arsyet përse nuk duhet t’i mbani kurrë gazrat, ja çfarë problemesh shëndetësore mund t’ju shfaqen

Ndonëse eshte një proces mëse normal dhe tregues i mirëqenies sonë, shumë njerëz përpiqen të parandalojnë gazrat e trupit duke i mbajtur. Lëshimi i gazrave nga trupi është rezultat i mirëfunksionimit të sistemit tretës dhe sipas mjekëve është mëse normale të lëshoni 5 deri në 10 gazra çdo ditë. Ushqime …

Lexo më tepër »
error: