Origjinale – Page 2 – Origjinale

Origjinale

E lehtë dhe e shpejtë: ja si të reduktoni dhjamin rreth zonave problematike në pak ditë (FOTO)

Përpjekjet për të rënë në peshë janë të mundimshme dhe kërkojnë vullnet të hekurt. Ekziston një mënyrë efektive që ju ndihmon të djerësisni shumë dhe për pasojë të reduktoni dhjamin në zonat më problematike. Gjithçka që ju nevojitet është qese plastike dhe fashë. Udhëzimet e nevojshme: Aplikoni krem në zonën …

Lexo më tepër »

Nxehet keq situata n’Kosovë Show, për pak minuta ndodhi kjo gjë (VIDEO)

Këtë javë në emsionin n’Kosovë Show të Shpetim Deskut, të ftuar janë deputetët e Lëvizjes Vetëvendosjes, Shqipe Pantina, Faton Topalli, Mytaher Haskuka dhe këngëtarja nga Shqipëria, Xhesika Ndoj, transmeton Gazeta NewBorn. Sikruse herave të tjera edhe ky emision nuk ka kaluar pa momente interesante dhe të nxehta, njofton Gazeta NewBorn. …

Lexo më tepër »

Përse nuk duhet të përtypni më kurrë çamçakëz?

Studiuesit shqetësohen se sasia e tepërt e përdorimit e çamçakëzit në mënyrë të shkujdesur, mund të ndikojë në funksionimin normal të organizmit të njeriut. Përtypja e çamçakëzit është provuar që ndihmon shumë në lehtësimin e stresit dhe përmirësimin e produktivitetit. StictyBanner mes postimeve mobil Sipas American Dental Association, për sa …

Lexo më tepër »