Origjinale

“Më jep lekët ose do i tregoj gruas”/ Si e zhvati shqiptarja për 4 vjet rresht biznesmenin italian…

Një grua shqiptare, 29 vjeç, është arrestuar nga policia italiane, pasi ka shantazhuar për 4 vjet më radhë një biznesmen italian, duke i zhvatur rreth 33.500 euro. Sipas mediave italiane, ata kishin një lidhje jashtë-martesore bashkë dhe për këtë arsye shqiptarja i ka kërkuar 50-vjeçarit italian që t’i blinte një …

Lexo më tepër »

Burri shkoi në koncert, grabitësit i marrin të moshuarës paratë që i solli djali emigrant…

Bashkëshorti kishte dalë për të ndjekur koncertin në qendër të qytetit, grabitësit i marrin të moshuarës paratë që u kishte sjellë djali emigrant. Ngjarja ka ndodhur në Belsh dhe policia konfirmon se bëhet fjalë për vjedhjen e një shume prej rreth 3 milionë lekësh të vjetër në banesën e djalit …

Lexo më tepër »

“Milioneri arab më ofroi 50 mijë euro për një natë”, rrëfehet prezantuesja e famshme

Sheikët arabë janë të njohur nga të gjithë për pasurinë e tyre multimilionëshe dhe këtë e shfrytëzojnë për pasur marrëdhënie seksuale me vajza të reja dhe të njohura. Kështu, Lauren Goodger ka deklaruar se një milioner arab ia ka ofruar 50 mijë euro për një natë.Goodger është prezantuese e famshme …

Lexo më tepër »

Vetura luksoze dhe jeta e shtrenjtë e bashkëshortes së Ermalit (Foto)

Ermal Fejzullahu është njëri ndër artistët më të dashur të publikut shqiptar. Adhuruesit e tij interesohen shumë për jetën e tij private dhe familjen. Shpesh herë vëmendje merr edhe bashkëshortja e këngëtarit Ariana Fejzullahu e cila është tejet aktive në rrjetet sociale. Njëherit Ariana ka veshur edhe rroba të brendeve …

Lexo më tepër »