Origjinale – Page 30 – Origjinale

Origjinale

Ky është përbërësi që duhet të shtoni çdo ditë në dush, ju ndihmon të bini nga pesha dhe të detoksifikoni trupin

Dëshira për të humbur peshë mund të kthehet në një makth të vërtetë, sidomos nëse jeni përpara ‘’presioneve’’ të mundshme që mund të jenë ardhja e stinës së plazhit apo ndonjë event i rëndësishëm dhe fustani që keni blerë ju rri ende i ngushtë. Kjo periudhë që mes femrash njihet …

Lexo më tepër »

Shqiptari shpikë një pajisje interesante për pjekjen e flisë (Video)

Driton Jashari, një përdorues i Facebook-ut, ka shpërndarë në profilin e tij një video interesante. Në videon e shpërndarë në Facebook, që ka marrë 16,000 shikime deri më tani, Dritoni demonstron një mekanizëm që ai e ka krijuar për ta lehtësuar procedurën e përgatitjes së flisë tradicionale. Në përshkrimin e …

Lexo më tepër »

Kengetarja shqiptare dedikim te perjetshem bashkeshortit ne burg…

Këngëtarja Rezarta Shkurta ka vendosur t’i bëjë një dhuratë të veçantë bashkëshortit të saj, Ermal Hoxha, i cili prej kohësh gjendet në burg. Një mesazh dashurie e “gdhendur” në trupin e saj, përmes një tattoo-je. “Ermal, gjithmonë krah meje”, shkruhet në tatuazhin e saj në gjuhën angleze, dedikim që këngëtarja …

Lexo më tepër »
error: