Origjinale – Page 390 – Origjinale

Origjinale

Gruaja me të “dashurin” përballet live me burrin: Gjashtë muaj qëndrova në rregull

Pas historisë së pazakontë që një baba i ri në moshë dhe vajza e tij adoleshente rrëfyen gjatë emisionit “Me zemër të hapur” në “News 24”, ku akuzuan rëndë gruan(nënën) se u jepte valium për të shkuar me dashnorin, vjen përballja direkte në studio. Shqipe Karaj ka vendosur të përballë …

Lexo më tepër »

Shikoni si reagojnë amerikanët, kur shohin një grup të rinjsh duke penguar djaloshin të falet në rrugë (Video)

Pas vendimit të presidentit të ri Donald Trump që ndalon hyrjen në Amerikë të qytetarëve që vijnë nga vendet kryesisht myslimane, janë organizuar edhe protesta të shumta në të cilat ka pasur edhe të lënduar. Por duket se kjo temë ka frymëzuar një grup të rinjsh të realizojnë një eksperiment …

Lexo më tepër »

Pija shëruese e cila ul tensionin e lartë të gjakut: Çaj i shijshëm që pastron enët e gjakut më mirë se ilaçet

Bima të cilën deri tani nuk e keni përdorur mjaftueshëm ka veprim të shkëlqyeshëm ndaj tensionit të lartë të gjakut! Zëvendësoni ilaçet e hipertensionit me çajin freskues të cilin mund ta përdorni edhe të ngrohtë edhe të ftohur krejtësisht. Hulumtimi i ri ka zbuluar veprimet fantastike shëruese të bimës hibiskus, …

Lexo më tepër »

“A më dëgjon?” Nëse dëgjoni këto fjalë, mbylleni menjëherë telefonin. Ja pse

Nëse dikush ju merr në telefon dhe pyet “A më dëgjon?”, mbyllni menjëherë telefonin. Një mashtrim masiv me origjinë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës pritet që të vijë në Europë. Sipas mediave britanike, policia dhe kompanitë që bllokojnë telefonatat atje po paralajmërojnë publikun për rrezikun e kësaj telefonate të …

Lexo më tepër »
error: