Origjinale – Page 5 – Origjinale

Origjinale

Vizita tek dentisti u kthye në tragjedi, vdes 3-vjeçarja. Rrëfimi i nënës së saj do t’ju shokojë

Një vizitë tek dentist mund të kthehet në tragjedi! Kështu ka ndodhur me një vajzë 3-vjeçare. Daleyza Avila-Hernandez ka vdekur të hënën në Kaliforni, në Qendrën e Kirurgjisë së Dhëmbëve të Fëmijëve ndërsa po hiqte dy dhëmbë dhe mbushi dy dhëmballa. Vajza e vogël duket shumë e shëndetshme, e gjallë …

Lexo më tepër »

E rëndë/ Tentojnë të vrasin veten, dërgohen në urgjencë dy vajza të reja

Një ngjarje e rëndë është raportuar mëngjesin e sotëm në Shkodër dhe Lezhë, ku dy vajza të reja kanë tentuar të vrasin veten. Sipas policisë, në fshatin Berdicë, Shkoder, në banesë është vetëhelmuar me fostoksinë shtetësia G.GJ, vjeç 23, e cila ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën. Kliko per …

Lexo më tepër »
error: