Origjinale – Page 5 – Origjinale

Origjinale

A ju kujtohet doktori qe rrahu për vdekje pacientin? – Ja me sa vite burg u denua!(video)

Ilya Zelendinov, doktor në një spital në Rusi, është kapur nga kamerat duke rrahur për vdekje një pacient 57-vjeçar, Yevgeny Vakhtin.Vakhtin u shtrua në spital me një hemorragji të stomakut, pasi kishte pirë shumë alkool në dhjetor të vitit 2015, transmeton lajmi.net.Në video shihet doktori duke hyrë në dhomën e …

Lexo më tepër »

Nëna e pesë fëmijëve, shpenzon 500 mijë dollarë për t’u dukur si “Barbie”, do të mbeteni pa fjalë si duket tani!(Video)

Nannette Hammond, 42 vjeçare nga Ohio, është e tëra vetëm me kirurgji plastike, për më tepër ka thënë se nuk do të ndalet me operacione deri në moshën 70 vjeçare. Ajo ka thënë se ka ndërhyrë me operacione kirurgjike në tërë trupin dhe fytyrën e saj, duke përfshirë këtu, gjinjtë, …

Lexo më tepër »

Fotini ka gënjyer ‘Big Brother’, zbulohet identiteti i saj i vërtetë!

Pas dy vitesh shkëputje, “Big Brother” është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes së audiencës shqiptare.Qindra mijëra fansa të këtij realityshow ndjekin me interes çdo gjë që ndodh brenda shtëpisë, ndërsa ata që njohin konkurrentët nuk ngrojnë të zbulojnë informacionet e tyre të “fshehta”, ato që na fshehin brenda shtëpisë.Ky …

Lexo më tepër »

Kjo është bebja shqiptare me emrin më të çuditshëm në botë, ka habitur edhe gjermanët

Nuk është shaka: Kjo foshnjë quhet Krefelda, ashtu sikurse qyteti Krefeld, ku ajo ka ardhur në jetë, më 16 mars”, shkruan derwesten.de.Ajo ka emrin më të çuditshëm në botë, ose, së paku në Gjermani! Foshnja me prindër nga Kosova ka marrë emrin e qytetit në të cilin është lindur, Krefeld. …

Lexo më tepër »