Bebe Rexha dhe vajza Ilir Metës xhiro me helikopter nëpër Shqipëri (Video)

Ndërkohë që ishte në Europë duke vazhduar turin e saj, Bebe Rexhës i është dukur një ide shumë e mirë që të vizitojë Shqipërinë.
Dhe personi më i afërt që mund ta shoqëronte ishte vëllai i saj, Florenti dhe vajza e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit, Bora Metaj.
“Ja si udhëtojnë ku*vat e këqija drejt Shqipërisë. Ju as nuk e dini ku i bie Shqipëria në hartë”, dëgjohet të thotë ylli i “No Broken Heart”, ndërsa Bora qesh në sfond./shqiperiaime.al
Shiko videon me poshte.

Origjinale Link