Bleona Qereti dhe familja Saraçi bëhen bashkë, zbulohet një detaj i veçantë

Prej disa muajsh kompozitori i njohur shqiptar Shpëtim Saraçi dhe Mira Konçi janë zhvendosur drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës.
Ndërkohë këngëtarja e njohur Bleona Qereti ka takuar djalin dhe bashkëshorten e kompozitorit.

Këngëtarja ka mbetur e mrekulluar nga talenti i djalit të Shpëtimit dhe skishte si të ndodhte ndryshe duke njohur karrierën artistike të dy prindërve të tij.

‘Wow!!! Dhe nuk kish si ndodhte ndryshe, Djali simpatik i Shpetim Saraçit dhe Mira Konçit. Një talent i paimagjinueshëm.!!’-shkruan Bleona Qereti në postimin e saj krah pjesëtarëve të familjes së kompozitorit të njohur. /Lajmi.net/