Brenda në avion me të brendshme, si përgatitet Rita Ora si e ftuara e Prada

Make-up, kujdes për flokët dhe trupin.
Në këtë mënyrë këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora bëhet gati në avion për të mbërritur në sfilatën e Prada, në Milano.

Sigurisht këngëtarja është një e ftuar speciale. Mesa duket Rita ka një axhendë shumë të ngjeshur një javë më parë ajo ndezi Prishtinën, më pas u shfaq në BritAwards e tashmë do të shfaqet në kryeqytetin e modës Milano.

Fotot e mëposhtme Rita i ka publikuar në Instagram duke na treguar sesi po përgatitet për të marrë pjesë në sfilatë dhe duket shumë e emocionuar. Avioni duket një garderobë e vërtetë.

E në fakt ajo duket shumë në formë…e shumë hot.

Rita ka publikar edhe ftesën që Donatella Versace i ka dorëzuar duke e falenderuar.