Argëtim – Origjinale

Argëtim

A ju kujtohet? Mandi Nishtulla shkoi i dehur në emisionin “Zonë e Lirë”, ja reagimi i Çanit! (Video)

Mandi Nishtulla, emri i vërtetë i të cilit është Mandela, i njohur për muziken tallava, ka habitur të gjithë mbrëmë në emisionin “Zonë e Lirë”, ku ishte ftuar nga Arjan Çani për promovimin e një videoklipi të ri, pasi ishte i dehur.Çani ndërkohë që po zhvillonte intervistën me këngëtaren biseksuale …

Lexo më tepër »

Testoni intelegjencën tuaj: Bota është çmendur pas kësaj enigme, fotoja fsheh 6 fjalë, do të djersiteni derisa t’i gjeni!

Deri më tani ju kemi prezantuar enigma të ndryshme, siç janë ato për të gjetur dallimet në foto, pastaj për të gjetur figura të ndryshme, por kjo më e reja, do t’ju vër vërtetë në vështirësi.Në të vërtetë, në këtë foto gjenden 6 fjalë të shkruara me shkronja dhe detyra …

Lexo më tepër »

I kërkon emigrantit nga Londra 50 euro dhe i premton takim në Shqipëri, por lezhjani…

Emigrantët shqiptarë, sidomos ata në Angli, janë në “shënjestër” për t’u etiketuar si të pasur, megjithëse janë ata që kanë vuajtur dhe vuajnë më shumë teksa punojnë në të zezë. Ndoshta janë të paguar mirë, por nuk e bëjnë nga qejfi, kjo është pak por e sigurtë.Një qytetar nga Lezha, …

Lexo më tepër »

Suedezët kanë shpikur se si të ngrohim pa pagesë shtëpinë: E gjithë bota është çmendur me idenë gjeniale!

Nuk duhet të çuditeni përse ky shtet shumë shpejt do të mund të bëhet nr. 1 ekologjik. Dikush ngrohet me dru, dikush me gaz, e dikush me kompjuterë… Janë të ndryshme mënyrat me të cilat ngrohemi, mirëpo, megjithatë, Suedia përfundimisht është para kohës së vet! Është e njohur që suedezët …

Lexo më tepër »
error: