Argëtim – Page 10 – Origjinale

Argëtim

Vila apo “bunkeri” në Surrel me vlerë 5 milionë euro, në këto ambiente jeton Edi Rama

Është një shtëpi e ndërtuar me material beton komplet, s’ka suva. S’ka kolona me allçi, s’ka abazhur. Është me poça. Nuk ka brenda mobilie, dollapë të sjella nga firmat. Janë të bëra nga unë. Shtëpia është e ndërtuar ndryshe”. Kështu do ta përshkruante Kryeministri Rama shtëpinë në Surrel të Tiranës, …

Lexo më tepër »

Vlonjati i kërkon të dashurës ta bëjnë treshe, por përgjigja e saj është degjenerimi më i keq për të

Ndër vite për vlonjatët është thënë se duan shumë të tregojnë “gjoksin” para të tjerëve, apo se për ta më e rëndësishme është dukja sesa të pasurit e diçkaje. Madje në lidhje me këtë janë krijuar edhe barsoleta. Gjithsesi jo gjithmonë u ka ecur dha ka ndodhur që janë përballur …

Lexo më tepër »

EKSLUZIVE/Thellohet e vërteta e mësueses te Arditi, burri: Ja fotot e mesazhet që tregojnë mashtrimin, por…

Një ditë më parë JOQ publikoi intervistën eksluzive të Armando Kumarakut, burrit të mësuese Eglës, e cila preku të gjithë opinionin publik me dramën e saj familjare që e tregoi te “E diela shqiptare”. Armand Kumaraku, dje tregoi se sa i tronditur ishte nga gjithë ajo që kishte dëgjuar të …

Lexo më tepër »

Pa duar dhe me këmbë të çrregullta, arriti t’i bëjë publikun dhe jurinë të qajnë me performancën e saj!

Është pa duar dhe me këmbë të çrregulluara. Por, ajo është në gjendje të luajë piano në mënyrë të mrekullueshme, por përveç kësaj, ajo mahniti të gjithë me zërin e saj! Ajo arriti t’i bëjë publikun dhe jurinë të qajnë me performancën e fuqishme që bëri. Shikoni videon dhe do …

Lexo më tepër »
error: