Argëtim – Page 2 – Origjinale

Argëtim

E rrallë/ Të ftuarën e zë gjumi në studion televizive, prezantuesi e ‘’turpëron’’ “live”(Video)

E zë gjumi në studion televizive, dhe prezantuesi nuk e lë pa e ndarë me të gjithë këtë gjë. Bëhet fjalë për një të moshuar spanjolle, e cila e ftuar në një shfaqje televizive në kërkim të dashurisë, pa pritur përfundoi në gjumë të thellë.Ndërsa biseda në studio vazhdonte, gruaja …

Lexo më tepër »

Fëmija hidhet nga kati i 10-të i ndërtesës, dëshironte t’i imitonte personazhet e filmave vizatimorë (Foto/Video)

Një fëmijë ka shpëtuar fatmirësisht pasiqë ai është hedhur nga një ndërtesë 10 katëshe Ky fëmijë u përpoq të imitonte presonazhet e filmave vizatimorë, duke i parë që ata hidhen në të njëjtën mënyrë edhe ky fëmijë e provoi, shkruan Daily Mail, trasnmeton lajmi.net. Por ky e pësoi keq, sepse …

Lexo më tepër »
error: