Argëtim – Page 20 – Origjinale

Argëtim

Dyvjeçarja bëhet sikur po ndahet me të dashurin, përmes telefonit lodër (Video)

Mila nga Britania e Madhe është filmuar teksa pretendonte se po përleshet me të dashurin e imagjinuar, madje duke përdorur telefonin lodër. Megjithëse është vetëm dyvjeçare, shfaqet shumë e rreptë dhe duket sikur nuk frikësohet nga askush, transmeton Telegrafi. “Çfarë po bën, unë të pashë. Shkove në park me të, …

Lexo më tepër »

Vizituan 45 vendet e Evropës brenda nëntë muajve e gjysmë, shikoni si kaluan në Kosovë e Shqipëri (Video)

Global Degree ka publikuar së fundmi një video interesante, në të cilën shfaqen një grup të rinjsh të cilët kanë vizituar 45 vendet e Evropës gjatë një udhëtimi që zgjati hiq më pak se nëntë muaj e gjysmë.Brenda 215 sekondave të videos, ata janë munduar të fusin momentet më interesante …

Lexo më tepër »

Vetëm 3% e njerëzve mund të shikojnë këtë video deri në fund pa halucinacione

Vetëm 3% e njerëzve mund të shikojnë këtë video deri në fund pa halucinacione Të jenë të kujdesshëm në qoftë se ju keni probleme sy apo dhimbje koke të vazhdueshme. Megjithatë, asgjë nuk është aq e tmerrshme, sepse haluciacionet zakonisht zgjasin disa sekonda. Visual argëtues për të gjithë ekranin, lexoni …

Lexo më tepër »

A ju kujtohet? Mandi Nishtulla shkoi i dehur në emisionin “Zonë e Lirë”, ja reagimi i Çanit! (Video)

Mandi Nishtulla, emri i vërtetë i të cilit është Mandela, i njohur për muziken tallava, ka habitur të gjithë mbrëmë në emisionin “Zonë e Lirë”, ku ishte ftuar nga Arjan Çani për promovimin e një videoklipi të ri, pasi ishte i dehur.Çani ndërkohë që po zhvillonte intervistën me këngëtaren biseksuale …

Lexo më tepër »

Testoni intelegjencën tuaj: Bota është çmendur pas kësaj enigme, fotoja fsheh 6 fjalë, do të djersiteni derisa t’i gjeni!

Deri më tani ju kemi prezantuar enigma të ndryshme, siç janë ato për të gjetur dallimet në foto, pastaj për të gjetur figura të ndryshme, por kjo më e reja, do t’ju vër vërtetë në vështirësi.Në të vërtetë, në këtë foto gjenden 6 fjalë të shkruara me shkronja dhe detyra …

Lexo më tepër »
error: