Argëtim – Page 3 – Origjinale

Argëtim

Vallezimi i saj i cmend gjithe te pranishmit! Madje as Juria nuk mund t’i largonin syte nga fustani i saj!

Kjo eshte vallja e popullarizur Rumba e njohur ndryshe Guaguanco, ose “valle e dashurisë.” Partneri përpiqet për të prekur kofshët e saj, ndërsa ajo përpiqet për ta shmangur ate! Me nje fustan teje ekstravagant Elena Khorova i le pa fryme gjithe te pranishmit/origjinale.net Per ta shikuar vallezimin e saj kliko …

Lexo më tepër »

“Pu të q*fsha”, djali mundohet të vërë në lojë të dashurën në Tiranë, por “bisha” e degjeneron

Nuk thonë kot, mirëmëngjes interes, sidomos te çiftet e sotme, ku kryefjalë e çdo gjëje është interesi. Fotoja e mposhtme është një bisedë mes një djali dhe një vajze. Ndërsa djali përpiqet që të tallet disi me të dashurën e tij, duke e lënë edhe në tension me përgjigjet, kjo …

Lexo më tepër »

Kur e perdor Trurin asgje nuk eshte e vështirë (Video Interesante)

Disa simptome trupore janë shqetësuese. Pothuajse secili prej jush tashmë është ballafaquar me ndonjë shenjë paralajmëruese. Mirëpo, në rastet më të shpeshta fjala është për shkaktarët e parrezikshëm dhe më së shpeshti nuk ka arsye për t’u brengosur. Simptomat e çuditshme të cilat shfaqen papritur si reja nga qielli i …

Lexo më tepër »

Shokohet tatuazhisti, “gjoksi” i klientes i shpërthen në fytyrë teksa po i bënte tatuazhin

Shpërthimi i papritur e zuri tatuazhistin në befasi, por të tjerët duket se e prisnin diçka të tillë. Ngjarja ka ndodhur në një sallon tatuazhesh në Tajlandë . Vajza kishte vënë tullumbace në gjoks dhe kishte vendosur ta filmonte momentin e shpërthimit të tyre, kjo në mënyrë që ta shpërndante …

Lexo më tepër »