Argëtim – Page 30 – Origjinale

Argëtim

Prindërit u japin lamtumirën e fundit dy vajzave, para se njëra të hedh veten në ajër në një stacion policor në Siri (Video,+18)

  Ky është momenti kur prindërit xhihadistë u japin vajzave të tyre përqafimet e fundit, para se ato të largohen për të “hedhur në ajër” një stacion policor sirian. Siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, videoja tregon një fanatik mashkull duke i mësuar dy fëmijët, shtatë dhe nëntë vjeç, …

Lexo më tepër »

I kontrolluan edhe pjesët intime në aeroport – e prekur nga situata, vajza shpërthen në lot (Video)

Një gazetare e CNN, e quajtur Angela Rye po kalonte në aeroportin e Detroitit, kur ishte ballafaquar me një situatë të cilën as që e kishte paramenduar ndonjëherë. Siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, derisa i ishte nënshtruar skanimit të trupit, skaneri kishte “alarmuar” tri herë kur bëhej fjalë …

Lexo më tepër »

Njihuni me “Vrasësen e Dashnoreve”: Ajo i kap gratë që shkojnë me burra të martuar dhe ja si i turpëron (Video)

Një grua e zemëruar nga ish burri, e ka nisur një biznes për t’i kapur dashnoret e burrave që kanë tradhtuar – dhe pastaj për t’i rrahur e turpëruar në rrugë. “Vrasësja e Dashnoreve”, aka Zhang Yufen, është shumë e njohur në provincën Henan, në Kinë, për agjencinë private të …

Lexo më tepër »