Ballina / Argëtim (faqe 4)

Argëtim

Publikohet versioni ‘tallava’ i këngës ‘Cocaina’, ja çka pritet të ndodhë me këngën (Video)

Është publikuar versioni ‘tallava’ i këngës ‘Cocaina’ të reperit Mozzik. Ky miks është bërë nga këngëtari Daim Lala dhe në videon e publikuar në Youtube, shihet se ka edhe përmbatje të klipit, shkruan lajmi.net Lajmi.net ka kontaktuar me menaxherin e Mozzik, Mehmet Elshani i cili ka thënë se në këtë …

Lexo më tepër »
error: