Argëtim – Page 5 – Origjinale

Argëtim

Shoferi merr hakun ndaj personave që i goditën makinën e tij, një hakmarrje briliante (Foto/Video)

Një video mjaft qesharake ka çarkullon nëpër internet Një shofer që nuk dukej në klip i hakmerret dy personave që refuzuan të lëviznin nga rruga, dhe shoferi është i detyruar të largohet në anën tjetër të rrugës dhe të vazhdon rrugën pastaj, trasnmeton lajmi.net. Mirëpo gjatë tejekalimit burri i lëshon …

Lexo më tepër »

Shoferi shkatërron lokalin më veturën e tij duke u manovruar në të sikurse të ishte në nëodnjë garë makinash (Foto/Video)

Kamerat e sigurisë në Arizona kanë kapur një makinë kur futet brenda një dyqani Makina disa herë sillet rreth dyqanit dhe më pas i drejtohet derës kryesore dhe futet e gjitha në këtë lokal, trasnmeton lajmi.net. Më pas ai bën disa xhiro në këtë dyqan për disa minuta duke shkatërruar …

Lexo më tepër »
error: