Argëtim – Page 80 – Origjinale

Argëtim

Në vend të fëmijëve, lojtarët u shoqëruan nga vajzat e zhveshura (Video)

Ekipi i ligës së dytë të futbollit holandez, RKC Waalwijk, ka vendosur që në një mënyrë interesante të entuziazmojë spektatorët për ditën e Shën Valentinit. Në ndeshjen kundër Emmen, gjatë futjes në fushë, skuadra, në vend të fëmijëve, kishte marrë disa modele gjysmë të zhveshura për t’i shoqëruar lojtarët, transmeton …

Lexo më tepër »

Publikohet kënga hit për Edi Ramën/ Shakatori i Korçës arrin “BOOM” klikimesh në facebook

http://lajmexpress.net/wp-content/uploads/2016/02/ilir-vrenozi-1.mp4   Ilir Vrenozi tashmë nuk është një personazh i panjohur për opinionin publik dhe specifikisht për përdoruesit e rrjeteve sociale. Iliri gjithmonë ka diçka interesante për Edi Ramën, ai edhe këtë herë ka goditur në shenjë. Në videon e mëposhtme, “shakatori” nga Korça ka realizuar një këngë për kryeministrin …

Lexo më tepër »