Jetë dhe Stil

Babai mban foshnjën 6 muajshe në dritare përderisa voziste me shpejtësi të lartë një BMW (VIDEO)

Ky është momenti tronditës që është shfaqur sot në mediat sociale, në të cilët shihet një baba që mban jashtë dritares foshnjën 6 muajshe përderisa vozit BMW-në me shpejtësi të lartë.Njeriu, i identifikuar vetëm si Roman R, nga Zelenogorsk në Siberi, e mbështolli për krahu fëmijën dhe me shpejtësi të …

Lexo më tepër »

Shenjat e horoskopit ju paralajmërojnë se bëni mirë të qëndroni larg këtyre shenjave

Dashi: Qëndroni larg Bricjapëve Dashët janë thyerësit e rregullave, ndërsa Bricjapët janë ata që i bëjnë rregullat. Do të ndiheni gjatë gjithë kohës të kritikuar për stilin tuaj të shkujdesur të jetesës, që mund të tremb një Bricjap, i cili nuk del as për darkë pa bërë rezervim. Jeni të …

Lexo më tepër »

Dasma 100 mln euro e shqiptarit, mediat zviceriane vënë duart në kokë: Po ju sikur jetoni në varfëri? (VIDEO)

Një nga dasmat më të shtrenjta në Kosovë që u bë disa javë më parë ka rënë në syrin e mediave zviceriane. Këto të fundit janë habitur për shumën marramendase dhe luksin që është shpenzuar për një dasëm. Madje, sipas tyre, ky është një realitet i hidhur për Kosovën ku …

Lexo më tepër »

Këta binjakë nuk ishin në dijeni që kanë dalur nga mitra, ja reagimi i tyre (VIDEO)

Ata tashmë janë të lindur, por nuk janë në dijeni. Një video unike e incizuar gjatë momentit kur binjakët po bënin dush, po ofron një vështrim të mahnitshëm në atë se si jeta ishte për binjakët në mitër, të cilët përqafoheshin vazhdimisht, transmeton Gazeta Shneta. Të sapolindurit ngjiten me njëri-tjetrin …

Lexo më tepër »