Jetë dhe Stil – Page 10 – Origjinale

Jetë dhe Stil

Inkurajoni fëmijët tuaj të luajnë me flutura anti-stresuse, por për një arsye shumë më të rëndësishme

Nëse keni ndonjë fëmijë në shkollë fillore apo të mesme, atëherë padyshim se keni dëgjuar për fluturat anti-stresuese. Përderisa disa shkolla kanë filluar t’ua ndalojnë nxënësve përdorimin e këtyre lodrave në objektin e shkollës me arsyetimin se nxënësit po shpërqendrohen, disa prindër dhe mësues kanë filluar të flasin për përfitimet …

Lexo më tepër »

Mendoni se është arrogant, por pasi ta shikoni këtë video do të ndryshoni mendje për Ronaldon (VIDEO)

Sjelljet e tij në fushë shpesh lënë përshtypjen se Cristiano Ronaldo ka një personalitet egoist dhe arrogant. Derisa të gjithë e pranojnë se ai bën pjesë në listën e futbollistëve më të mirë në histori, ekziston skepticizëm sa i përket sjelljeve dhe personalitetit të superyllit të Real Madridit. Mirëpo, një …

Lexo më tepër »
error: