Jetë dhe Stil – Page 2 – Origjinale

Jetë dhe Stil

Humbi 92 kg duke u transformuar në një super yll, por ka një këshillë për ju (Foto)

Njihet për transformimin e saj drastik të trupit, pasi humbi plot 92 kilogramë. Tani Simone Anderson është bërë burim frymëzimi për njerëzit e tjerë, duke u dhënë edhe këshilla të vlefshme se si mund të humbasin peshë dhe, më e rëndësishmja, të ndjekin një regjim ditor të shëndetshëm.Simone bëri një …

Lexo më tepër »

Sytë blu dhe fustani blu, kjo është maturantja më e bukur nga Vitia (Foto)

Alberina Salihu është vajza e cila në mbrëmjen e maturës dukej vërtetë përrallore, shkruan revista Kosovarja. Është pak të thuhet se vërtetë ka ngjarë me një princeshë. Madje, disa e kanë krahasuar me aktoren Meryem Uzerli e cila ka luajtur rolin e sulltaneshës Hyrem. Alberina ka vijar mësimet në gjimnazin …

Lexo më tepër »

21 vjeçarja: “ Fillova lidhje me 41-vjeçarin por u shokova nga ajo që zbulova më pas”

Një vajzë 21-vjeçare ka rrëfyer për “The Sun” përvojën e saj të hidhur me një mashkull, të cilin e kishte njohur në internet.Ajo ka treguar se 30-vjeçari, që në fakt ishte 41-vjeçar, ia kishte marrë virgjërinë asaj në banesën e tij, por më pas ajo kishte zbuluar gjithë mashtrimit që …

Lexo më tepër »
error: