Jetë dhe Stil

S’po mund të bëni fëmijë? Bëjeni këtë disa herë në ditë

Seksi i rregullt gjatë tërë muajit, jo vetëm gjatë ditëve pjellore, rrit shanset për fekondim, theksojnë hulumtimet e bëra. “Këshilla më e zakonshme e gjinekologëve për çiftet që dëshirojnë të kenë fëmijë, është që të kryejnë marrëdhënie të rregullta seksuale, madje edhe gjatë periudhës jopjellore, pasi kjo rrit shanset padyshim …

Lexo më tepër »

Rreziku nga aparatet e klimës: Ftohja nuk është asgjë në krahasim me atë që rrezikoheni nga aparatet e klimës

Aparatet e klimës janë “fidanishte” të vërteta të baktereve dhe viruseve, nëse nuk mirëmbahen rregullisht dhe në mënyrë të drejtë.Mbajtja e keqe e aparateve të klimës çon në shfaqjen e alergjive dhe sëmundjeve më të ndryshm. Ajri nga aparatet e klimës, të cilat nuk mirëmbahen rregullisht, shpesh janë të cilësisë …

Lexo më tepër »

Vajza, jeni kurioze? Ja si tradhtojnë meshkujt bazuar nga shenja e horoskopit

Vajza, jeni kurioze? Behuni gati të mësoni si tradhtojnë meshkujt bazuar nga shenja e horoskopit… Të gjitha femrat që zbulojnë një tradhti, sigurisht që përballen me zhgënjim të madh dhe trishtim të thellë, mirë po është edhe më keq kur tradhtoheni vazhdimisht pa e kuptuar fare. Ftmirësisht astrologjia mund t’ju …

Lexo më tepër »

Angazhoi trenere për të testuar besnikërinë e partnerit, reagimi tij e la të poshtëruar (Video)

Burri me mbipeshë nga Meksika, është braktisur nga partnerja, pasi ra në kurth nga trenerja profesioniste që ishte angazhuar për të flirtuar me të. E dashura tij shikonte gjatë tërë kohës, ndërsa ajo i qëndronte afër dhe e prekte në vende të ndryshme të trupit. Filmimi i postuar më poshtë, …

Lexo më tepër »

“E kishte bërë rrugë me dashnorët, kemi prova të tjera”/Thellohet skandali i Koplikut flet i afërmi (VIDEO)

Pas skandalit të Koplikut, ku një nuse u kap mat duke tradhtuar në shtëpinë e tij bashkëshortin e saj, ndërsa në dhomë bashkë me dashnorin, në momentin kur kryenin veprime të turpshme, ndodheshin edhe fëmijët e gruas, për JOQ.al ka folur një prej të afërmve të bashkëshortit. Ai bën me …

Lexo më tepër »