Jetë dhe Stil – Page 5 – Origjinale

Jetë dhe Stil

Doni të ‘ndizni’ mashkullin tuaj, thjesht prekeni në këto zona…

​Identifikimi i zonave të ndryshme erotike gjithashtu mund të përmirësojë shëndetin seksual, disa hulumtime tregojnë se stimulimi i disa zonave mund të shkaktojë reagime të ndryshme në trup. Zonat erogjene në trupin e mashkullit. Penisi Stimulimi i penisit në mënyrë të konsiderueshme kontribon në kënaqësinë seksuale dhe llogaritet njëlloj sikur …

Lexo më tepër »

5 truket që krijojnë iluzionin e këmbëve të gjata, ja si duhet të vishen femrat e shkurtra

Nëse doni vithe të rrumbullakosura, mund t’i arrini duke u ushtruar, nëse doni gjoks më të madh mund t’i nënshtroheni operacioneve plastike, e nëse doni këmbë më të gjata… mund të visheni në atë mënyrë që të “gënjeni” të tjerët që keni këmbë të gjata. Ndiqni këto 6 rregulla të …

Lexo më tepër »

Të gjithë do të dëshironin të jenë në lëkurën e këtij Zodiaku: Ja sa të holla do të keni këtë vit

Për disa shenja të horoskopit, yjet në vitin 2017 do të jenë shumë të favorshme për ta dhe mund të presin fitime të mëdha Dashi Pjesëtarët e kësaj shenje pëlqejnë lirinë dhe pavarësinë. Janë energjikë dhe kanë plane shumë origjinale. Mos lakmoni shumë, sepse mund të mbeteni “duarbosh”. Duke qenë …

Lexo më tepër »
error: