Kuriozitete – Origjinale

Kuriozitete

Lajm Bombë/ U tall me priftërinjtë, qeveria letër Komunitetit Mysliman: Shkarkoni imamin Ahmed Kalaja

Videoja e publikuar në rrjetet sociale ku futbollistët e Kombëtares Shqiptare, Armando Sadiku dhe Andi Lila, shfaqeshin në dhomën e një hoteli duke u tallur me përfaqësuesit e klerit ortodoks është bërë objekt debatesh dhe diskutimesh të shumta. Por nëse dy futbollistët ia hodhën “paq”, pasoja pritet të ketë për …

Lexo më tepër »

Kush është “i forti” me “Range Rover” që ngriti në këmbë policinë e Tiranës, i dënuar më parë për…

Pak orë më parë, policia e kryeqytetit iu vu nga pas si nëpër filma një të riu me “Range Rover” që pasi përplasi një kalimtar në Kodër-Kamëz zgjodhi të ikë me shpejtësi, për ta ndaluar në afërsi të Fabrikës së Miellit, teksa ecte si i çmendur në drejtim të Kombinatit. …

Lexo më tepër »

Nëna i dha kanabis djalit që po vdiste nga kanceri, e pabesueshme çfarë ndodhi pastaj

Miliona njerëz në botë vdesin çdo vit nga kanceri. Kura është thuajse e njëjtë në të gjithë botën, dhe rezultati po ashtu; shumë vdekje edhe për shkak të rënies së imunitetit nga kimioterapitë. Një çift britanik ia arriti që të shpëtonin djalin e tyre adoleshent, me një kurë jashtë protokollit …

Lexo më tepër »

“E kuptova shefi e kemi ndaluar…”/ Si e kapi policia të “fortin” me Range Rover dhe çfarë i gjeti në makinë

Publikohet videoja e momentit kur policia arrin të bllokojë një të ri, 22-vjeç që lëvizte me një “Range Rover” në Kamëz, pasi kishte përplasur një kalimtar në Kodër Kamëz. Në video tregohet momenti kur efektivët e policisë flasin në telefon me eprorët e tyre dhe sqarojnë se kanë arritur ta …

Lexo më tepër »