Kuriozitete

Silleni trupin në formë vetëm me këtë çaj detoks për mëngjes!

Fillimi i ditës me një filxhan çaji mund t’ju ndihmojë të pastroni toksinat, të përmirsoni metabolizmin, të forconi imunitetin dhe t’i riktheni trupit tuaj gjendjen alkaline. Përbërësit e kësaj recete fantastike funksionojnë në mënyrë të përkryer sëbashku për t’ju ofruar përfitime të mëdha në shëndet. Vaji esencial i limonit është …

Lexo më tepër »

Vajza regjistroi fshehurazi gjyshen e saj. Askush nuk e imagjinonte se çfarë po ndodhte me të vërtetë në atë shtëpi me fëmijët e gjorë!

Gogoli poshtë krevatit, kllouni i keq, merimangat ose shtrigat … Gjerat qe shumica prej nesh i kishin frikë gjate fëmijërisë. Ata ishin te tmerrshem në atë kohë, por me inkurajim dhe përvojë mësojmë t’i përballojmë ata dhe të fitojmë shumë guxim. Një vajzë shtatëvjeçare nga Oklahoma, kishte frikë se ishin …

Lexo më tepër »

3-vjeçari ndjek nënën për në makinë. Por më pas ajo e dëgjon atë të kërkojë ‘ndihmë’

Njihuni me këtë hero të vogël, kureshtar 3-vjeçar nga Virxhinia. Ishte një ditë normale dhe Xhekson Lopez ishte në shtëpinë e gjyshes së tij. Nëna e tij, Kelsea, erdhi ta merrte, por u kthye në makinën e saj pasi duhej të merrte diçka. Ndërkohë, Xhekson duke qenë djalë kureshtar, lëvizte …

Lexo më tepër »

Unë jam 40 vjeç dhe barku im është zhdukur që kur fillova të pija këtë çdo mëngjes

Gjyshërit tanë gjithmonë kishin një lloj ilaçi për çdo sëmundje. Përbërësit dhe ilaçet natyrale ishin shumë efektive dhe e zgjidhni problemin në një kohë shumë të shkurtër. Yndyra e akumuluar në bark kryesisht është diçka shumë e bezdishme dhe shqetësuese. Ka shumë faktorë që mund të shkaktojnë yndyrë të tepërt …

Lexo më tepër »