Kuriozitete – Page 3 – Origjinale

Kuriozitete

Grushta, shkelma e shkulje flokësh: Mësuesja dhe asistentja rrahen brutalisht në prezencë të nxënësve (Video, +18)

Një video e postuar së fundmi në rrjetet sociale ka shokuar opinionin amerikan, për faktin së në të shfaqet një mësuese dhe një asistente të cilat rrahen brutalisht në prezencë të nxënësve në klasë. Videoja është filmuar në shkollën fillore “Stone Mountain” në Atlanta të Georgia, transmeton Telegrafi. Aty shihen …

Lexo më tepër »

Prindërit nuk e kishin parë për tri vite, pasi kishte shkuar për studime dhe kishte humbur 20 kilogramë – vendosi të tallet pak me ata (Video)

Një djalë i tri për tri vite kishte jetuar larg familjes së tij, dhe gjatë kësaj kohe kishte pësuar ndryshime drastike trupi i tij. Ai kishte arritur të humb shumë kilogramë dhe dukej krejt ndryshe nga ajo siç ishin mësuar prindërit ta shohin, dhe kështu vendosi të tallet pak me …

Lexo më tepër »

E goditi pa dashje, fëmija insiston se zëvendëspresidenti amerikan duhet t’i kërkojë falje (Video)

Në një video që po qarkullon në internet shihet një moment kur zëvendëspresidenti amerikan, Mike Pence po shoqërohej nga disa fëmijë. Por arsyeja pse është publikuar kjo video është fakti se një fëmijë insiston nga Pence që ai t’i kërkojë falje atij, përcjell Telegrafi. Kjo pasi që, siç edhe shihet …

Lexo më tepër »

Askush nuk e ka pritur një përfundim të tillë (Video)

Gjëra krejtësisht të papritura por që kanë mbetur në kujtesë gjatë… Kjo përmbledhje e videove përfshin ndodhi të papritura, qesharake e të frikshme, befasuese e djallëzore, shkruan lajmi.net Përfundimet kanë qenë ndryshe nga sa janë menduar, dhe shpesh njerëzit janë parë duke bërë gjëra të çuditshme, ose duke shpëtuar nga …

Lexo më tepër »
error: