Kuriozitete – Page 30 – Origjinale

Kuriozitete

Puth dhe shtrihet në prehër të nxënëseve, por shikoni si justifikohet drejtori nga Kosova

Fotot e drejtorit të Qendrës Social-Edukative “Don Bosko” në Prishtinë po bëjnë namin në rrjet, madje ai akuzohet për ngacmim seksual ndaj nxënëseve të tij. Kjo sepse Don Izidor Llukiq është fotografuar shpesh me nxënëset e tij në një marrëdhënie shumë të afërt, jo vetëm duke i puthur ato, por …

Lexo më tepër »

Rrëfimi i “nënës beqare”, tregon se si e mashtroi shqiptari: U martua me mua vetëm për të marrë vizën angleze

Michelle Rawlins, nga Sheffield, ka rrëfyer se si ish-bashkëshorti shqiptar e braktisi në qendrën tregtare, ndërkohë që ajo ishte duke provuar fustanin e dasmës. Tashmë 51-vjeçarja e ka kthyer jetën e saj përmbys dhe është duke e ndarë historinë e saj me gra të tjera për t’i frymëzuar ato të …

Lexo më tepër »

“Njeriu Dragua”: Burri më i armatosur në Amerikë, që posedon 80 vetura ushtarake, 200 mitralozë, tanke e granatahedhës (Video)

Një koleksionues i armëve i njohur me nofkën “Njeriu Dragua” cilësohet si “njeriu më i armatosur në Amerikë”, duke pasur nën pronësi mbi 200 mitralozë, tanke dhe granatahedhës. Mel Bernstein, i cili fitoi nofkën “Njeriu Dragua” fal dizajnit të motoçikletës me formë të Dragoit që nxjerr flakë nga goja, më …

Lexo më tepër »

Pse shkëmbimi i fjalëkalimit me partnerin është një ide e gabuar

Sa besim keni tek partneri apo bashkëshorti juaj? Mjaftueshëm për të shkëmbyer fjalëkalimet e rrjeteve sociale? Për shumë fjalëkalimi konsiderohet i shenjtë, ndërsa për të tjerë, kërkimi i fjalëkalimit është provë në të cilën duhet vënë patjetër një lidhje, për të parë sa të ardhme mund të ketë. Sipas “The …

Lexo më tepër »