Kuriozitete

Provoni kete diete të pabesueshme, humbisni 7 kg në 7 ditë, rifreskoni trupin dhe ndjehuni më mirë!

Kastraveci perbehet nga nje sere vitaminash,mineralesh dhe ushqyesish thelbesore per trupin.Ai permban sasi të mëdha të ujit qe përmirësojnë metabolizmin. Kastraveci ndihmon në largimin e lëngjeve të tepërta dhe djegien e yndyrës nga trupi. Sot ne do t’ju prezantojmë dieten që do t’ju ndihmojë të digjni kilet e teperta në …

Lexo më tepër »

“Më futi me forcë në makinë, më çoi në hotel”, si ra policia e Durrësit në gjurmët e “përdhunuesit” të 13-vjeçares

Një 13-vjeçare nga Kruja u nis për në shkollë mëngjesin e së premtes për të mos u kthyer më, ç’ka alarmoi familjen që e denoncoi të zhdukur. Por sot policia e Durrësit tha se kishte arrestuar një 32-vjeçar, pas denoncimit të vajzës se ishte përdhunuar në një hotel në autostradë. …

Lexo më tepër »