Kuriozitete – Page 4 – Origjinale

Kuriozitete

Çfarë po konsumojmë? Qytetarja shokohet kur sheh përbërësit e çokokremit (Foto)

Në Berat, një qytetare ka ‘denoncuar’ një rast të padëgjuar më parë. Duke qenë se kohët e fundit po shikojmë shumë produkte ushqimore që u ka kaluar afati i përdorimit ose mbajnë brenda insekte dhe mikrobe të ndryshme, qytetarët kanë filluar të shikojnë me imtësi produktet. Qytetari ka shkuar në …

Lexo më tepër »

Shqiptari e pëson keq, nuk dinte ditën e vdekjes së babait të gruas

Dashuria e tyre vijon prej shtatë vitesh, ndërsa prej katër vitesh bile të martuar – Brigitte dhe Avdi Selmanaj janë me fat për njëri-tjetrin. Vetëm se tani ndodhi goditja: Gjithshka kishte qenë një gënjeshtër, një martesë fiktive dhe Avdi tani dëbohet drejt Kosovës, shkruan “schwarzwaelder-bote.de”. Ngjarja ka ndodhur në Sulz. …

Lexo më tepër »
error: