Lajme – Page 10 – Origjinale

Lajme

VIDEO/ Arrestohet familja shqiptare, kishte kthyer në prostitutë të fejuarën e djalit. Ja emrat

Pesë shqiptarë janë arrestuar nga policia italiane në provincën e Caserta-s nën akuzën e shfrytëzimit të prostitucionit. Sipas mediave italiane të arrestuarit ishin pjesë e një familjeje dhe shfrytëzonin lidhjet e njërit prej të rinjve për të gjetur vajza që i detyronin të bënin prostitutën. Në pranga kanë përfunduar shqiptarët: …

Lexo më tepër »

VIDEO/ Helikopteri i humbur ulet në mes të autostradës dhe u kërkon ndihmë shoferëve

Një helikopter bëri një ulje spektakolare në një autostradë në Kazakistan, duke bllokuar të gjithë qarkullimin, përfshirë edhe një konvoj kamionësh, të cilët ishin duke kaluar aty pranë. Për habinë e shoferëve, një anëtar i ekuipazhit doli jashtë dhe filloi t’i pyeste si mund të shkonin në qytetin më të …

Lexo më tepër »

Lamtumira e vajzës që u fye, u rrah, u përdhunua nga nxënësit dhe në fund…! (Foto)

Cassidy ishte vetëm 13-vjeçe, kur u bë viktimë e një grupi vajzash nga shkolla e saj e mesme në Melbourne të Australisë.Në fillim ato e ofendonin, grushtonin, keqtrajtonin në rrjetet sociale, e përcillnin nëpër qytet dhe më pas i shkatërruan edhe shtëpinë. Pas këtyre sulmeve të vazhdueshme, Cassidy ka shkruar …

Lexo më tepër »

Nëna e grabitësit në Rinas i shkruan Berishës në Whatsapp, dëshmi e re për show-n policor (MESAZHI)

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se arrestimet e bujshme që policia pati për 4 nga ngrabitësit e lekëve të bankave në rrugën e Rinasit, janë bërë për arsye të spektaklit në media. Këtë sipas tij, e dëshmon nëna e një prej të arrestuarve. Ish-kryeministri ka postuar në Facebook bisedën në whatsapp …

Lexo më tepër »

Ivanka Trump duket të jetë hipnozituar nga kryeministri kanadez! (Foto)

Presidenti amerikan, Donald Trump, ka pritur dje kryeministrin kanadez, Justin Trudeau. Përveç deklaratave të tyre, sidomos rreth emigrantëve, bujë kanë bërë edhe pamjet kur ata i shtrëngojnë duart njëri-tjetrit, gjegjësisht forma se si kryeministri kanadez i jep dorën presidentit amerikan. Kjo formë thuhet se është bërë për të mos i …

Lexo më tepër »
error: