Lajme – Page 24 – Origjinale

Lajme

Pesëvjeçarja e varur në ballkon të katit të shtatë shpëtohet nga zjarrfikësit (Video)

Ky është një moment rrëqethës kur një zjarrfikës e shpëton një vajzë pesëvjeçare, e cila po qëndronte e varur në ballkonin e apartamentit.Besohet se ajo ishte vetëm në apartament në ato momente, ndërsa rrezikohej të rrëzohej nga kati i shtatë. Por kalimtarët e rastit ishin alarmuar kur e panë të …

Lexo më tepër »

E fejuar dhe në prag të martesës: Kush është 20-vjeçarja që vdiq sot në aksidentin tragjik?

Te dielen rreth ores 13.00 në një aksident tragjik në Elbasan humbi jetën 20-vjeçarja Kamela Hamiti dhe u plagosën 4 persona të tjerë. Policia ka njoftuar se aksidenti ndodhi si pasojë e përplasjes së dy automjeteve, njëri tip “Ford”, ku ndodhej e reja dhe tjetri tip “Wolkswagen”. Por kush është …

Lexo më tepër »

VIDEO/ Arrestohet familja shqiptare, kishte kthyer në prostitutë të fejuarën e djalit. Ja emrat

Pesë shqiptarë janë arrestuar nga policia italiane në provincën e Caserta-s nën akuzën e shfrytëzimit të prostitucionit. Sipas mediave italiane të arrestuarit ishin pjesë e një familjeje dhe shfrytëzonin lidhjet e njërit prej të rinjve për të gjetur vajza që i detyronin të bënin prostitutën. Në pranga kanë përfunduar shqiptarët: …

Lexo më tepër »
error: