Lajme – Page 4 – Origjinale

Lajme

Gjykata speciale u lëshon urdhër arrest 22 zyrtarëve të lartë të shtetit për korrupsion,ja emrat e tyre…

22 zyrtarë të lartë shtetërorë pritet të arrestohen shumë shpejtë për korrupsion dhe vepra të ndryshme penale, e në mesin e këtyre të arrestuarve do të ketë edhe ish ministra, zëvendës ministra, zyrtarë të lartë të kompanive publike e të tjerë. MOS E HUMB!! Kliko linkun e meposhtem per me …

Lexo më tepër »

Shkencëtarët deklarojnë se Planeti X do shkatërrojë Tokën në këtë datë

Sipas asaj që pretendohet nga mbështetësit e teorive konspirative, planeti famëkeq legjendar sumerian, Nibiru, së shpejti do i kalojë pranë planetit tonë. Shkencëtarët thonë se Planeti X fshihet pas yjeve të tjera të sistemit diellor dhe deri më tani nuk është identifikuar. Mbështetësit e kësaj teorie besojnë se afrimi i …

Lexo më tepër »

E ekzekutuan në mes të Tiranës/ Zbulohet drama personale që kishte përjetuar ish-zyrtari i lartë

Autorët e vrasjes me armë zjarri të ndodhur këtë të shtunë pranë liqenit artificial në Tiranë, ku mbeti i vdekur ish-Drejtori i Policisë së Vlorës, Artan Cuku, dyshohet të jenë dy persona. Autorët mund të kenë përfituar nga errësira dhe kanë arritur të largohen në rrugicat dytësore, të cilat lidhin …

Lexo më tepër »
error: