Lajme – Page 4 – Origjinale

Lajme

E fejuar dhe në prag të martesës: Kush është 20-vjeçarja që vdiq sot në aksidentin tragjik?

Te dielen rreth ores 13.00 në një aksident tragjik në Elbasan humbi jetën 20-vjeçarja Kamela Hamiti dhe u plagosën 4 persona të tjerë. Policia ka njoftuar se aksidenti ndodhi si pasojë e përplasjes së dy automjeteve, njëri tip “Ford”, ku ndodhej e reja dhe tjetri tip “Wolkswagen”. Por kush është …

Lexo më tepër »

VIDEO/ Arrestohet familja shqiptare, kishte kthyer në prostitutë të fejuarën e djalit. Ja emrat

Pesë shqiptarë janë arrestuar nga policia italiane në provincën e Caserta-s nën akuzën e shfrytëzimit të prostitucionit. Sipas mediave italiane të arrestuarit ishin pjesë e një familjeje dhe shfrytëzonin lidhjet e njërit prej të rinjve për të gjetur vajza që i detyronin të bënin prostitutën. Në pranga kanë përfunduar shqiptarët: …

Lexo më tepër »

VIDEO/ Helikopteri i humbur ulet në mes të autostradës dhe u kërkon ndihmë shoferëve

Një helikopter bëri një ulje spektakolare në një autostradë në Kazakistan, duke bllokuar të gjithë qarkullimin, përfshirë edhe një konvoj kamionësh, të cilët ishin duke kaluar aty pranë. Për habinë e shoferëve, një anëtar i ekuipazhit doli jashtë dhe filloi t’i pyeste si mund të shkonin në qytetin më të …

Lexo më tepër »

Lamtumira e vajzës që u fye, u rrah, u përdhunua nga nxënësit dhe në fund…! (Foto)

Cassidy ishte vetëm 13-vjeçe, kur u bë viktimë e një grupi vajzash nga shkolla e saj e mesme në Melbourne të Australisë.Në fillim ato e ofendonin, grushtonin, keqtrajtonin në rrjetet sociale, e përcillnin nëpër qytet dhe më pas i shkatërruan edhe shtëpinë. Pas këtyre sulmeve të vazhdueshme, Cassidy ka shkruar …

Lexo më tepër »