Magazina – Origjinale

Magazina

Merr kërcënime nga Rusia sepse “BonBon” është në shqip, Era Istrefi nuk udhëton fare për koncertin në Moskë

Në Moskë nga sot fillon festivali Evropa Plus me performanca “live” ku është pritur të performojnë katër këngëtare shqiptare. Megjithatë, në mesin e këngëtareve performuese që është pritur të performojnë ishte edhe Era Istrefi, por në momentin e fundit ajo e ka anuluar këtë performancë. Kështu mësojnë burimet e Telegrafit, …

Lexo më tepër »

Ja si duken sot Mia, Manuel, Marizza dhe Pablo nga ‘Rebelde Way’ (Foto)

Ja si duken sot Mia, Manuel, Marizza dhe Pablo nga ‘Rebelde Way’ (Foto) ‘Rebelde Way’ ishte seriali më i shikuar nga të rinjtë e Kosovës.Katër personazhet kryesore Mia, Manuel, Marizza dhe Pablo ishin më të pëlqyerit nga të rinjtë kosovarë, shkruan lajmi.net. Aktorët kryesorë të serialit sot duken shumë ndryshe, …

Lexo më tepër »
error: