Magazina

Flet Eleni Foureira: Ja pse Shqipëria nuk më vlerësoi me 12 pikë

Eleni Foureira është shqiptarja e cila ka përfaqësuar Qipron në festivalin e këngës evropiane “Eurovizion”. Këngëtarja u paraqit në skenën e “Eurovizionit” me këngën “Fuego”, e cila ishte një ndër favoritet për të marrë çmimin e parë, shkruan lajmi.net. Megjithatë, këngëtarja nuk arriti të fitonte votat e duhura dhe u …

Lexo më tepër »

Getinjo kujton kohën kur ishte në burgun e Hungarisë për kalim ilegal të kufirit

Getinjo është emër i dashur për publikun. Reperi është shumë aktiv me projekte të reja muzikore, të cilat po pranohen mirë nga audienca, shkruan lajmi.net.Getinjo është përdorues i rregullt i rrjeteve sociale, në të cilat nuk ngurron të zbulojë detaje nga jeta e tij private. I NGJAJSHËM MOZZIK IA NXJERRË …

Lexo më tepër »

Aktorja turke i tronditë të gjithë: Ish-bashkëshorti më kishte rrahur gjersa isha shtatzënë

Ceren Hindistan ka befasuar të gjithë me një deklaratë të dhënë për mediat turke.Aktorja, e cila dy javët e fundit është në qendër të vëmendjes së publikut turk, ka pohuar se është rrahur nga ish-bashkëshorti i saj, Umit Aslan.“Gjatë shtatzënisë, më ka rrahur për dy orë me rrip. Sapo kisha …

Lexo më tepër »