Magazina

Femra më e fuqishme në Korenë e Veriut “sfidon” Amerikën, fotoja 1 milion dollarëshe

Mbrëmjen e djeshme nën një ceremoni spektakolare janë hapur Lojërat Olimpike Dimërore në Korenë e Jugut, ku padyshim të pranishëm kanë qenë zyrtarët më të lartë të shteteve pjesëmarrëse. U bë lajm i ditës zv.Presidenti amerikan Mike Pence, i cili iu shmang darkës me krerët e shteteve, sepse në tavolinë …

Lexo më tepër »

Ronaldo sërish në “telashe”, modelja ruse hidhet në sulm: Do më pëlqente…

Cristiano Ronaldop vazhdon të jetë fiksimi i shumë prej modeleve të njohura në të gjithë botën. E fundit që ka hedhur “grepat” për futbollistin portugez, është Tanya Mityushina. 25 vjeçarja është një nga modelet më të kërkuara të momentit dhe, duke marrë parasysh origjinën ruse, konsiderohet si pasardhësja e Irina …

Lexo më tepër »

“Më tha, je shqiptare apo braziliane?”, Andrra tregon si u njoftua me Sinanin

Të ftuar në emisionin “Rudina” në televizionin “Klan”, Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij Andrra Destani kanë rrëfyer me detaje historinë e njohjes së tyre. Siç kanë treguar edhe më parë, këngëtari dhe modelja nga Kumanova janë njohur në Hamburg të Gjermanisë, ku Andrra jetonte përpara se ata të martoheshin. …

Lexo më tepër »