Magazina

“Tv Klan” e pyet sa herë në javë bën sex, kjo është përgjigja e moderatores sportive

Moderatorja e sportit në RTK në Kosovë, Arbnora Ademaj ka dhënë një intervistë interesante për “TV Klan” në Kosovë. Në këtë intervistë, ajo tregon se është një femër që lexon, kujdeset për veten dhe kërkon shumë për të qenë e plotësuar Cili është kujtimi yt më i hershëm? Kam shumë …

Lexo më tepër »