Magazina

Pas natës së dytë gjysmëfinale ja çka kanë bërë finalistët e ‘Këngës Magjike’

Mbrëmë në Tiranë është mbajtur nata e dytë gjysmëfinaliste e festivalit ‘Kënga Magjike’. Por pas mbarimit të kësaj nate, finalistët nuk ndaluan por festën e vazhduan në një nga klubet e kryeqytetit shqiptar, shkruan lajmi.net Ka qenë Fjolla Morina ajo e cila ka hedhur fotografi dhe video në rrjetet sociale, …

Lexo më tepër »