Magazina

Djali nga Vlora bën propozimin më të bukur të dashurës në koncertin e Aurela Gaçes (Foto)

Një propozim për martesë ka emocionuar të pranishmit në një koncert të këngëtares Aurela Gaçe. Teksa Eriola po përformonte me Gaçen, i dashuri i saj po përgatitej t’i bënte surprizën e jetës. Në një moment në skenë, djali lë mënjanë violinën, ulët në gjunjë, nxjerr unazën dhe propozon bukuroshen e …

Lexo më tepër »

E imitoi në “Portokalli”, Rezart Veleshnja takohet nga afër me Ardit Gjebrenë, çfarë ka ndodhur mes tyre?

Ndër pjesët më pikante në Portokalli janë ato ku personazhi i njohur Rezar Veleshnja sjell disa personazhe tepër të dashur për publikun. Që në nisje të sezonit të ri në emisionin “Portokalli” janë vënë në skenë imitime të programve të ndryshme të Tv Klan si “Zonë e Lirë” apo “E …

Lexo më tepër »

Marina bën deklaratën e pazakontë para se të ndërronte jetë Aleksandër Lalo, videoja po bën xhiron e rrjetit

Mbrëmjen e djeshme vdekja e mjeshtrit të madh Aleksandër Lalo ka shokuar shumë ndjekës të Televizionit Klan. Lajmi u mor vesh ndërkohë që transmetohej emisioni i moderuar “live” nga Marina Vjollca “C’est La Vie”. Midis shikuesve u krijua një konfuzion dhe më pas u desh ndërhyrja e spikerit Reis Çiço …

Lexo më tepër »