Magazina

Leku letër: Ja cilët janë 12 këngëtarët shqiptarë që fitojnë nga 150 mijë euro në sezon

Janë të pasur apo të varfër artistët shqiptarë?! Disa thonë po, e disa jo, por një menaxher club-esh ka zbuluar shumat marramendëse që fitojnë disa nga emrat më të lakuar të tregut të muzikës. Ai ka thënë për “Revista Who” se gjatë sezonit veror, artistët që kanë publikuar këngë të …

Lexo më tepër »

Futbollisti shqiptar merr një dhuratë speciale nga Neymar dhe e falenderon publikisht

Braziliani Neymar po shndërohet gradualisht një futbollistin më të preferuar në botë. Paraqitjet e tij janë gjithmonë në rritje dhe kjo bën që ai të adhurohet nga miliona njerëz në gjithë botën. Futbollisti shqiptar, Renato Arapi ka pasur fatin të marrë një dhuratë të veçantë nga futbollisti i PSG-së. Dhurata …

Lexo më tepër »