Magazina

Aktori kosovar ironizon me femrat që përdorin botoxin në …

Tashmë është bërë ‘trend’ të bësh një ndërhyrje në fytyrë Këto ndërhyrje kritikohen vazhdimisht për shkak se shumë prej atyre që bëjnë ndryshime në cilëndo pjesë të fytyrës, dështojnë, shkruan lajmi.net. Aktori kosovar, Fatmir Spahiu i njohur si Bufi, ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, meqë …

Lexo më tepër »

Si reagoj Adelina Ismaili kur e pa për herë të parë Bleona Qeretin?

Mbetet diva, këngëtarja e pa thyeshme, personazhi që përherë bënë përshtypje. Edhe kur nuk ishte fare aktive ajo ngjallte interesim, e lëre më tash, shkruan “Kosovarja”. Adelina është promotore e muzikës moderne dhe absolutisht e para që ka guxuar të dalë kundër rrymës. Pas saj, erdhën edhe shumë “Adelina” të …

Lexo më tepër »