Magazina

Albëria paralajmëron rikthimin e vajzës: Sheqerka ime është gati!

Janë një familje artistësh. Albërie Hadërgjonaj prej vitesh jeton dhe vepron bashkë me vajzat në Amerikë, shkruan lajmi.net. Anxhelina ushtron të njëjtin profesion ashtu sikurse e ëma, por prej vitesh nuk ka qenë shumë aktive me projekte muzikore. Së fundi, ishte Albëria ajo e cila përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar …

Lexo më tepër »

Cikalleshi takoi ‘Ezelin’, komenti i Bes Kallakut është epik

Serialet e kinematografisë turke kanë marrë vëmendje edhe në trojet shqiptare. Një aktor shumë i dashur për publikun shqiptar është edhe Kenan Imirzalioglu, të cilin e njohin në rolin e Ezelit, shkruan lajmi.net. Gjatë ditës së djeshme, sulmuesi i kombëtares shqiptare, Sokol Cikalleshi kishte takuar aktorin turk, me të cilin …

Lexo më tepër »