Magazina

Erion Veliaj konfirmon datën e koncertit të Rita Orës dhe Ermal Metës në Tiranë

Shumë artistë shqiptarë po bëjnë krenarë gjithë kombin për arritjet në tregun ndërkombëtar. Ndër ta janë edhe Rita Ora dhe Ermal Meta, ky i fundit tregoi sukses të jashtëzakonshëm me përfaqësimin e Italisë në “Eurovizion”, shkruan lajmi.net. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka konfirmuar përmes rrjeteve sociale se …

Lexo më tepër »