Magazina

FOTO/ Pasi doli kënga e Botërorit me klip, Shikoni si e quan Noizy Era Istrefin,

Sot është publikuar me videoklip kënga zyrtare e Kampionatit Botëror “Rusia 2018”. Kësaj radhe, ajo këndohet nga Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam. LEXO EDHE: FOTO/David dhe Victoria Beckham drejt ndarjes? Ja reagimi “Live it Up”, titullohet projekti i cili do të dëgjohet gjatë gjithë kohës sa zgjat Kampionati …

Lexo më tepër »

Transformohet Baby G, me këtë stil nuk do e njihni

Baby G momentalisht është njëra ndër femrat më të përfolura në shoubizin shqiptar. Kjo ngase përveç karrierës muzikore fotografitë e njëpasnjëshme që publikon në rrjete sociale bien gjithnjë në syrin e mediave, shkruan lajmi net.Përpos incidentit të fundit, këngëtarja nga Kuksi rikthehet si asnjëherë më parë ku transformohet e tëra …

Lexo më tepër »