Magazina

Aurela Gaçe dedikim për bashkëshortin: Jeta ka marrë …

Është një nga këngëtaret më energjike të skenës muzikore shqiptare. Ajo është përdoruese e rregullt e rrjeteve sociale në të cilat vazhdimisht publikon fotografi nga përditshmëria, shkruan lajmi.net. Në disa raste, këngëtarja hap arkivat dhe publikon imazhe të shkrepura shumë vite më parë, e njësoj ka vepruar edhe së fundi. …

Lexo më tepër »

Pa reçipeta pranë oxhakut dhe me gotë në dorë, Luana Vjollca “i vë flakën”Instagramit

Ajo është ndër vajzat më seksi dhe prezantueset më të ndjekura në show bizin shqiptar. Luana Vjollca gjithmonë bëhet pjesë e pandashme e rubrikave rozë dhe sigurisht, as në këtë Shën Valentin nuk mund të qëndronte jashtë. Mbrëmjen e sotme Luana “ka djegur” Instagramin, teksa ka postuar një foto mjaft …

Lexo më tepër »