Magazina

‘Mjaft folët për jetën time personale, po më shkatërroni lidhjen’, aktorja turke shpërthen ndaj portaleve

Pak javë më parë, prestigjiozja turke “Hurriyet” do të habiste të gjithë lexuesit dhe ndjekësit e saj pas publikimit të lajmit të historisë së dashurisë mes aktorëve të suksesshëm Engin Akyürek dhe Cansu Dere. Nuk do të kalonte shumë kohë, dhe do të ishte sërish prestigjiozja ‘’Hurriyet’’ që do të …

Lexo më tepër »

A kanë ndryshuar raportet mes ‘nuses’ së Ermalit dhe nënës së tij, këto fotografi e tregojnë të vërtetën!

Familja Fejzullahu është mjaft e përfolur në media, shkruan GazetaBlic. Përveç Sabriut dhe Ermalit që komentohen shumë për hitet që ata sjellin, nuk lë pa u komentuar dhe pjesa tjetër e familjes, në veçanti Nera dhe Ariana. © Ariana Fejzullahu [Instagram] Të dyja kohëve të fundit kanë treguar se kanë …

Lexo më tepër »