Magazina

Rasti i rrallë i fëmijës që nuk u rrit në mitrën e nënës, ja si ndodhi kjo lindje!

Dhjetë mjekë në Barnaul, Rusi kanë mirëpritur ardhjen e ‘mrekullisë’ së Veronikës pas 41 javëve të shtatzënisë. Veronika e shëndetshme do të thotë ‘besim në fitore’, që shihet të jetë e shëndetshme me nënën e saj të panjohur 31-vjeçare. Foshnja ishte 56 cm në gjatësi kur lindi. Lindja e vajzës …

Lexo më tepër »

Mbesa simpatike e Shyhrete Behlulit, njihuni me vajzat dhe…

Këngëtarja Shyhrete Behluli na ka prezantuar me mbesën e saj. Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instatory me rastin e ditëlindjes së vajzës së Njomzës, Elirës, shkruan lajmi.net ‘’Urime ditëlindjen princesha jonë’’ ka shkruar këngëtarja e mirënjohur përkrah fotografisë së publikuar. Ndërsa ne ju sjellim imazhe të …

Lexo më tepër »

Egzona Muqiqi ka një shenjë të çuditshme në këtë pjesë të trupit!

Vazhdimisht e përfolur në shtypin rozë për veshjen ekstravagante, por në saje të reklamimit që i bën dyqanit të saj të veshjeve, shkruan Kosovarja. Bëhet fjalë për bashkëshorten e këngëtarit të mirënjohur Albatrit Muqiqi, Egzona Brahimaj e cila është e ‘padurueshme’ kur flitet për aktivitetin në rrjetet sociale. Është e …

Lexo më tepër »

Fansi ‘tallet’ me të për operacionet plastike, Rashel Kolaneci e lë me ‘gisht në gojë’, por veprimi i saj na çuditi!

Rashel Kolaneci tashmë është një emër shumë i njohur për publikun, e cila ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me pamjen e saj shumë seksi. Nuk kanë qenë të pakta herët kur ajo është përfolur për ndërhyrje të shumta plastike, por duket se Rashel ka një ‘përgjigje’ për të gjithë …

Lexo më tepër »