Origjinale – Origjinale

Origjinale

SHIKOJENI NË KËRTHIZË: E dalë jashtë, e futur brenda, e rrumbullakët… njëra zbulon femrën të cilën lehtë do ta çoni në shtrat

Në bazë të çdo pjese të trupit mund të thotë nga diçka për karakterin e njeriut. Ja çfarë flet kërthiza për atë se çfarë femre është. Por kjo zonë cilësohet si një zonë me tërheqje të fortë erotike, të cilën femra e përdor për të tërhequr partnerin. transmeton Telegrafi. Mirëpo, mjafton …

Lexo më tepër »

Hajnat hynë në shtëpinë luksoze të Firminos, i vjedhin gjësende në vlerë prej 81 mijë eurosh

Roberto Firmino është futbollisti i fundit që është bërë shënjestër e hajnave, të cilët i kanë vjedhur stoli dhe rroba në vlerë prej 70.000 mijë funtesh (81.000 euro). Banda e hajnave e ka përcjellë me ditë të tëra shtëpinë e mesfushorit të Liverpoolit, para se të hynin për të vjedhur. …

Lexo më tepër »
error: