ShowBiz – Origjinale

ShowBiz

Plas xhelozia dhe inati në Big Brother, dy biondet kapen për flokësh për djemtë

Megjithëse në fillim Fotini dhe Donjeta kishin krijuar një marrëdhënie shumë të mirë me njëra-tjetrën duket se gjërat po ndryshojnë, kjo për shkak të marrëdhënies së secilës në shtëpi. Të dyja vajzat mesa duket ndajnë pikëpamje të ndryshme në lidhje me mënyrën se si duhet të sillesh në shtëpi. Teksa …

Lexo më tepër »

“5 vite e abuzuar seksualisht, fotot nudo dhe marrëdhënia me Stresin”, flet Ajsi e “Kripëmjaltëzave”

Ajsi Xhaxhaj është aktorja e cila akuzoi Leonard Bombaj për abuzime seksuale me të dhe në fund gjykata shpalli të pafajshëm Bombajn. Ajsi ka folur për herë të parë për këtë ngjarje të cilën e ka cilësuar si të rëndë dhe që i ndryshoi përgjithmonë jetën. Ndër të tjera Ajsi …

Lexo më tepër »