ShowBiz

Akuzoi produksionin e “DWTS” për pagesat dhe Tolgahanin, ata i publikojnë faturat dhe “masakrohet”, Almeda merr vendimin drastik [VIDEO]

Almeda Abazi, moderatorja e këtij viti në “DwTS” nëpërmjet një postimi në Instagram, tregoi gjithë acarimin e saj me produksionin e “DËTS. E kjo për shkak se ajo kishte paguar me paratë e saj shishet e ujit që ka pirë në hotël përgjatë periudhës që ka qëndruar në Tiranë si …

Lexo më tepër »

Ledioni ka ditëlindjen, Lori e uron me një dedikim special ndërsa moderatori ngacmon Sarën me këtë koment…[FOTO]

Dita e sotme është e gëzueshme për moderatorin Ledion Liço, pasi ai feston 32-vjetorin. Në urimet e shumta që mund të ketë marrë, nuk ka munguar edhe ai i kunatës së tij, Lori Hoxha, e cila ka postuar në Instagram dhe një urim për Ledionin. “Gëzuar ditëlindjen këtij shpirtit të …

Lexo më tepër »

Pak ditë para se të bëhet nënë, Xhensila Myrtezaj merr dhuratën më të bukur, ja reagimi i saj!

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar, dashuria e të cilëve për pak ditë pritet të bekohet me një fëmijë pasi është në javët e fundit të shtatzënisë. Para pak ditësh, pikërisht më 1 qershor, Ardian Bujupi dhe Xhensila Myrtezaj publikuan projektin …

Lexo më tepër »

“Zemra ime don…”! Pa prisni pak, ky dedikim romantik i Luanës ishte për Krenarin? Shihni çfarë shkruan moderatorja! [FOTO]

U bë shumë kohë që në media përflitet shumë se Luana Vjollca është në një lidhje dashurie. Krenar Çoçaj është mashkulli që ka bërë për vete moderatoren Vjollca dhe ashtu siç thuhet në mediat online dhe në fotot që kemi parë, Luana dhe Krenari po jetojnë një romancë të lumtur, …

Lexo më tepër »

Bes Kallaku shkakton të qeshura të shumta me babutën e rradhës! E quan Ijen me këtë emërtim që me siguri dhe ju e keni menduar…[FOTO]

Ai është një nga personazhet më të spikatur kur flasim për humor dhe dozat e batutave të tij shkaktojnë gjithmonë të qeshura të shumta. Së fundmi përsëri me postimet e tij në Instagram, Besi ka vendosur ta quajë Ijen e tij me një emërtim të një personazhi shumë popullor që …

Lexo më tepër »

12 orë në diell për Noizyn dhe Alban Skënderajn, Erion Veliaj shqetësohet për djalin e tij, shihni çfarë i thotë Ajolës [FOTO]

Pas bashkëpunimeve të suksesshme me Majk, Capital T, Lyrical Son, MC Kresha, Alban Skënderaj ka sjellë bashkëpunimin me Noizyn nën titullin “Drejt Suksesit” dhe 3 ditë pas publikimit numëron mbi 1.3 milion klikime. Si çdo bashkëpunim i Albanit me reperat, edhe kjo këngë flet për vështirësitë e jetës, pasi Albani …

Lexo më tepër »